Headerafbeelding

st Martin Gasmangroep

Speleenheden

  • Bevers
    Voor jongens en meisjes van 5 t/m 7 jaar is elke zaterdag opkomst van 10:00 tot 11:30 uur. Wil je een keer komen kijken? Neem dan contact op met bevers@martingasmangroep.nl
    Land Bevers Gemengd
  • Welpen-meisjes
    Maandag van 18:30 tot 20:00 uur. Wil je een keer komen kijken? Neem dan contact op met welpenm@martingasmangroep.nl
    Land Welpen Meisjes
  • Welpen-jongens
    Donderdag van 18:30 tot 20:00 uur. Wil je een keer komen kijken? Neem dan contact op met welpenj@martingasmangroep.nl
    Land Welpen Jongens
  • Waterscouts-meisjes
    Zaterdag van 9:30 tot 12:00 uur. Wil je een keer komen kijken? Neem dan contact op met waterscoutsm@martingasmangroep.nl
    Water Scouts Meisjes
  • Waterscouts-jongens
    Voor jongens van 10 t/m 16 jaar is er in de zomerperiode opkomst van 14:00 tot 17:00 uur. In de winterperiode is er opkomst van 13:30 tot 16:30 uur. Wil je een keer komen kijken? Neem dan contact op met waterscoutsj@martingasmangroep.nl
    Water Scouts Jongens
  • Wilde Vaart
    Zaterdag van 13:30 to 17:00 uur. Wil je een keer komen kijken? Neem dan contact op met wildevaart@martingasmangroep.nl
    Water Explorers Gemengd
  • Stam
    Zaterdag van 13:30 tot 17:00 uur. Wil je een keer komen kijken? Neem dan contact op met stam@martingasmangroep.nl
    Water Roverscouts Gemengd
  • PlusScouts
    Elke eerste zondag van de maand van 13:30-17:00.
    Plusscouts Gemengd

Algemene informatie

Adres Seveningseweg 3
8267BA Kampen
Nederland
Telefoon 038-3330790
E-mail bestuur@martingasmangroep.nl
Opgericht 1946-09-01
Organisatie id 2005
Ideologie open
Regio Regio Overijsselse Vechtstreek

Overige

Coördinaten:
Coördinaat X O 5.91604998
Coördinaat Y N 52.57062301