Headerafbeelding

Scouting St. Pancratius/Maria Immaculata Erica

Speleenheden

  • bevers
    Zaterdags 9:30 - 11:30 Voor meer info, mail naar bevers@scouting-erica.nl
    Land Bevers Gemengd
  • Shantihorde
    Zaterdags van 9:30 tot 11:30 Voor meer info, mail naar shantihorde@scouting-erica.nl
    Land Welpen Meisjes
  • welpen
    Woensdag van 18:30 tot 20:00 Voor meer info, mail naar welpen@scouting-erica.nl
    Land Welpen Jongens
  • verkenners
    Vrijdagavond 18:30 - 20:30 Voor meer info, mail naar verkenners@scouting-erica.nl
    Land Scouts Jongens
  • scouts
    Vrijdag van 18:30 tot 20:30 Voor meer info, mail naar scouts@scouting-erica.nl
    Land Scouts Meisjes
  • explorers
    vrijdag, 18:30 - 20:30 Voor meer info, mail naar explorers@scouting-erica.nl
    Land Explorers Gemengd
  • roverscouts
    Vrijdagavond van 20.30 tot 23.59 uur Voor meer info, mail naar roverscouts@scouting-erica.nl
    Land Roverscouts Gemengd
  • T'ui Malilakring
    vrijdagavond 20:30 - 23:59 Voor meer info, mail naar plusscouts@scouting-erica.nl
    Land Plusscouts Gemengd

Algemene informatie

Adres Kerkweg 122
7887BJ Erica
Nederland
Telefoon 0637345776
E-mail secretaris@scouting-erica.nl
Opgericht 1945-10-16
Organisatie id 1050
Ideologie open
Regio Scouting Regio Drenthe

Overige

Coördinaten:
Coördinaat X O 6.93222220
Coördinaat Y N 52.71593556