Headerafbeelding

JOTA-JOTI brengt miljoenen scouts wereldwijd in contact

Van 14 tot en met 16 oktober 2022 staat de Scoutingwereld in het teken van communiceren via amateurradio en internet. Miljoenen scouts doen wereldwijd mee aan JOTA-JOTI, hét jaarlijkse communicatie- en techniekevenement.

Tijdens JOTA-JOTI, de Jamboree On The Air en de Jamboree On The Internet, maken scouts over de hele wereld contact met elkaar via de vele vormen van communicatie die er bestaan. Voorbeelden hiervan zijn Facebook, WhatsApp, chatten, maar ook morsecode en amateurradio. De JOTA-JOTI is dus een combinatie van communicatie en techniek en biedt een mooie kans voor kinderen en jongeren om zich persoonlijk te ontwikkelen.

De scouts maken contact met andere Scoutinggroepen wereldwijd. Zo komt de hele wereld samen in verschillende clubhuizen in Nederland!