fotolijn

Scouting Nederland Fonds & Scouting Buys Ballot

Een Scoutinggroep die veel aan het Scouting Nederland Fonds heeft gehad, is Scouting Buys Ballot uit Epe/Heerde. Scouting Buys Ballot wilde één van hun gebouwen compleet vernieuwen. Het bestaande gebouw was al meer dan 45 jaar oud en voldeed niet meer aan de eisen van deze tijd. Ook door de invoering van een speltak voor scouts met een beperking was aanpassing noodzakelijk. Het Scouting Nederland Fonds heeft aan deze renovatie kunnen bijdragen met een bedrag van € 5000,-.

Heinz Haendel, van de bouwcommissie van Scouting Buys Ballot, vertelt dat ze in contact kwamen met het Scouting Nederland Fonds via de voorzitter van de groep: "Hij had er weleens van gehoord en via internet hebben we meer informatie gevonden. Het bleek zeer eenvoudig om een aanvraag in te dienen." Haendel vertelt dat de bijdrage van het Scouting Nederland Fonds erg heeft geholpen bij de renovatie van hun clubgebouw: "Het Scouting Nederland Fonds heeft een waardevolle bijdrage geleverd aan ons renovatieproject, het renoveren van het meisjesgebouw. Zonder het Scouting Nederland Fonds was dit ons niet gelukt."