fotolijn
VOG estafette

VOG estafette

Doet jouw groep ook mee?

Op maandag 18 mei gaat de VOG estafette van start. De VOG estafette is een campagne van de rijksoverheid waarin…

Lees verder
Scouting@SAIL

Scouting@SAIL

Waterscoutingactiviteiten in de zomer van 2015

Iedere vijf jaar vindt er een uniek nautisch evenement plaats in Amsterdam. Komende zomer is het opnieuw zover, ruim 600…

Lees verder
Scout-In15 Level Up!

Scout-In15 Level Up!

Inschrijving gestart

Scout-In is hét evenement voor alle leiding, roverscouts, bestuursleden en andere vrijwilligers van Scouting in Nederland. Een weekend lang zijn…

Lees verder
1000e praktijkbegeleider

1000e praktijkbegeleider

Patricia Tel-Vos is 1000e praktijkbegeleider

Vijf jaar na de start van Scouting Academy heeft Scouting Nederland de duizendste praktijkbegeleider mogen verwelkomen. Patricia Tel-Vos is op…

Lees verder
Doe mee met de Scouting Zonnestrijd!

Doe mee met de Scouting Zonnestrijd!

Spaar voor zonnepanelen via crowdfunding

Wil jij ook zonnepanelen op jouw Scoutinggebouw? Doe dan mee met de nieuwe Scouting Zonnestrijd van Natuur & Milieu. Via…

Lees verder
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2014 JoomlaWorks Ltd.

Scouting Nederland

Voor 7-11 jaar

Ben jij tussen de 7 en 11 jaar? Vind je het leuk om iedere week iets spannends te doen en grappige dingen te leren, samen met andere kinderen van jouw leeftijd? Kom dan bij de welpen en speel mee in de jungle!

De kinderen van 7 tot en met 11 jaar spelen in de jungle. Samen met de figuren uit Jungleboek beleven ze de spannendste avonturen. Bij het spelen aan de hand van een thema gebruiken de welpen hun fantasie en dit draagt bij aan de ontwikkeling van kinderen. Dit alles gebeurt onder leiding van deskundige vrijwilligers.

Spelen in thema

De welpen spelen in het thema van Jungleboek en beleven allerlei spannende avonturen in de jungle. De welpen identificeren zich met Mowgli of Shanti en spelen in de jungle met hun vrienden Baloe, Bagheera, Rikki Tikki Tavi, Marala en vele anderen. In de jungle is er altijd wat te doen en elk dier heeft zijn of haar eigen wijsheden en favoriete bezigheden. Chil vertelt de welpen bijvoorbeeld alles over vogels en Raksha weet weer veel over de verschillende dierensporen in de jungle. Met Marala zingen de welpen een leuk liedje en met de schildpad Oe leren ze alles over de onderwaterwereld. Op alles wat de kinderen bij de welpen leren, wordt voortgeborduurd bij de scouts. Dit heet bij Scouting de 'doorlopende leerlijn'.

Kom kijken wat we doen!

Wat voor jou? Kom dan kijken en meedoen bij een groep bij jou in de buurt. Je kunt de jungle alvast ontdekken met leuke games en activiteiten op de welpensite.

Tip: Op zoek naar een leuk cadeautje? Geef de Junglegids of het verhalenboek Jungle-avonturen van Shanti & Mowgli cadeau!

Partners van Scouting