fotolijn
#ikscoutthuis

#ikscoutthuis

Van offline naar online programma: de leukste inspiratie voor een online Scoutingprogramma!

Een onwerkelijke situatie, waar de mooiste activiteiten uit voortkomen. Naar aanleiding van het advies van de overheid om sociale contacten…

Lees verder
Scouting en het coronavirus

Scouting en het coronavirus

Vragen en antwoorden over Scouting en het coronavirus (COVID-19)

Het coronavirus is volop in het nieuws en Scouting Nederland houdt de berichtgeving hierover scherp in de gaten. Het uitgangspunt…

Lees verder
Gewoon omdat we scout zijn

Gewoon omdat we scout zijn

Scouting in de coronacrisis: een open brief van Jaap Boot

Natuurlijk ben je bij Scouting om toffe activiteiten te ondernemen, vrienden te maken en mooie dingen te leren. Daarnaast wil…

Lees verder

Scouting Nederland

Werving & behoud

Om als Scoutinggroep te kunnen groeien en nog meer kinderen en jongeren Scouting te laten beleven, zul je leden moeten werven. Denk hierbij aan kinderen en jongeren (jeugdleden), maar ook aan vrijwilligers die leidinggeven of af en toe een bijdrage leveren als dit nodig is. Werving is belangrijk, maar behoud van je leden natuurlijk ook!

Laat je uitdagen!

Ledenwerving is een 'hot issue'. Daarom is voor alle Scoutinggroepen een reeks wervingsproducten ontwikkeld: Laat je uitdagen! Met deze producten kun je direct aan de slag en helpen niet alleen bij de werving van jeugd- en kaderleden, maar dragen ook bij aan de bekendheid van Scouting.

Partners van Scouting